פרסום ממומן
פרסום ממומן

גנים מונטסוריים

הכנו רשימה עדכנית של כל גן מונטסורי בישראל – אפשר לחפש לפי עיר מגורים, איזור בארץ ועוד!

מעוני יום
מעוני יום - מגיל לאחר לידה עד 2
אביזרים בשיטת מונטסורי

רשימת גנים מונטסוריים

גן מונטסורי בישראל

הוראות חיפוש

גן מונטסורי – ישראל

כדי למצוא את הגן המונטסורי המושלם בשביל ילדכם, אנא סמנו ״גנים מונטסוריים״ בטאב הבא. ו/או סמנו אזור בארץ.

בנוסף, אפשר לחפש לפי עיר מגורים, ובמידה ואתם יודעים את שם הגן המונטסורי המבוקש, אפשר לבצע חיפוש ישיר של שם הגן בשורת החיפוש.

קטגוריית מוסד מונטסורי

אזור בארץ

תוצאות חיפוש - גן מונטסורי

גן מונטסורי ישראל –

ברוב הגנים המונטסורים הסביבה היא סביבה חינוכית לילדים מגיל שנה ועד גיל 6. בגנים מונטסוריים בישראל מלווים את הילד בתהליך ההתפתחות החברתית, הרגשית והאינטלקטואלית, בדגש על עצמאות, אחריות ונימוס ועוד.

מה בעצם ילדכם ילמד בגן המונטסורי?


בעקבות תכניות הלימודים היסודיות של הגנים (הכוללת את הליבה המתקדמת, העשרה ואחרות), רוב הגנים מכינים את התלמידים להצלחה בבית הספר על ידי הדמיית הגישה המונטסורית לתוכנית הלמידה. הכיתות מותאמות לצרכיו ההתפתחותיים של כל ילד, ומציעות מגוון אפשרויות לעורר את הסקרנות והאינטליגנציה הטבעית של הילדים. התכנית שמה דגש על תהליך גילוי וחקר העולם באמצעות חומרים רב חושיים.

בכיתות של מספר קבוצות גיל, ילדים מתקדמים במהירויות שונות בתחומים שונים. רוב הגנים מספקים שנתיים עד חמש שנים של חומרים ופעילויות, כך שכל ילד יוכל לעבוד במהירות וברמה המתאימה ביותר לתחומי העניין והיכולות האישיים שלו.

זה גם מאפשר לילדים למצוא בני גילם שחולקים את תחומי העניין שלהם. ילדים בוגרים יותר מהווים מודל לחיקוי לילדים צעירים יותר, וילדים גדולים יותר צוברים ביטחון עצמי על ידי הפיכתם למנהיגי כיתה – זה תפקיד שהם גאים בו!

"ללמד" או טיפול בעמיתים צעירים הם דרך מצוינת לשפר את יכולת הלמידה שלך.

חומרים מביאים עקרונות מופשטים לחיים. יש חפצים שצריך למיין ולסדר, חרוזים שיש להוסיף ולגרוע, אותיות לגעת ולעקוב, וכלים אמיתיים שיש לשטוף. ילדים משתתפים בפעילויות משמעותיות, לא רק בפעילויות העמדת פנים. הם מתאמנים בקשירת נעליים ותליית מעילים. הם מפתחים נימוסים טובים ומרוויחים מאינטראקציות חברתיות משמעותיות.

דילוג לתוכן