פרדס - מרחבי למידה ושיח - פרדס חנה

חינוך מונטסורי

מי אנחנו?

פרדס’ מקיים איזון עדין בין מסגרת לימודית ברורה לבין יישום גישות מתקדמות בחינוך הדוגלות במתן חופש ואחריות אישית לילד. נקודת המוצא שלנו היא שילדים נהנים ללמוד, לגדול ולהתפתח. כל אחד בדרך ובקצב שלו.

המשימה החינוכית שלנו היא להכיר כל תלמיד ותלמידה באופן העמוק ביותר על מנת להציע  את עולמות התוכן הרלוונטים עבורם בדרך אל היעדים הלימודיים וכן מתן הכלים הדרושים לעולם המשתנה בו אנו חיים – פיתוח יצירתיות, סקרנות, עצמאות, עבודה בצוות, בקשת עזרה והנאה מלמידה פורמלית ובלתי פורמלית כאחד.

היצירה הבית ספרית מתקיימת על בסיס של ילדים שנהנים לבוא לבית הספר וחווים אותו כבית שני.

לאמר, תלמידי פרדס במצב רגיל באים והולכים לבית ספר בשמחה, מתגעגעים אליו וחוזרים מהחופש בציפייה דרוכה. על הבסיס הזה אנו מתמקדים גם בהקניית ידע, אך בעיקר במתן כלים, והשאיפה היא שבוגרי/ות בית ספר פרדס יהיו לומדים עצמאיים המפיקים הנאה מלמידה.

אנו בפרדס מגיעים לפחות ליעדי משרד החינוך בכל תוכניות הליבה ועובדים עם תוכניות מאושרות של משרד החינוך, עליהם אנו מוסיפים מגוון עשיר של עזרים/ משחקים ודרכי עבודה יצרתיות ברוח החינוך המונטסורי.

האיזון בין מסגרת לימודית ברורה וסדר יום מחייב אל מול מתן חופש רב למציאת הדרך הלימודית האישית והקדשת זמן משמעותי למשחק חופשי וזמן חברתי הופכים את בית ספרנו למחזיק בנוסחה מנצחת לחינוך העדכני והחדשני ביותר.

עיר: פרדס חנה

גילאים:

תיאור

‘פרדס’ מקיים איזון עדין בין מסגרת לימודית ברורה לבין יישום גישות מתקדמות בחינוך הדוגלות במתן חופש ואחריות אישית לילד. נקודת המוצא שלנו היא שילדים נהנים ללמוד, לגדול ולהתפתח. כל אחד בדרך ובקצב שלו.

כתובת מלאה

מרכז שהם, דרך הנדיב 100

מספר טלפון

054-4844113

אתר אינטרנט

דף פייסבוק

חוות דעת על המוסד

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

מעוניין בפרטים נוספים?

דרושים 3-6 הכפר הירוק

עדיין מחפשים מוסד מונטסורי? חפשו במאגר שלנו

מוצרים מונטסוריים מומלצים

דילוג לתוכן